Ta kontakt med oss dersom du er interessert i at Trygg Trafikk arrangerer kurs i ditt område.

Amad Nasir

Prosjektleder opplæring 

Amad er utdannet trafikklærer og økonom. Han er kursholder på barnehagekurs, kurs på barnehagelærer- utdanning og nettverksmøter i valgfag trafikk.

E-post: nasir@tryggtrafikk.no

Ida Neergaard

Seniorrådgiver opplæring 

Ida er utdannet lærer og har lang erfaring i Trygg Trafikk med utarbeiding av opplæringsmateriell og som kursholder. Hun er fagansvarlig for trafikkopplæring på sykkel på barneskolen

E-post: neergaard@tryggtrafikk.no

Karoline Helen Johnsen

Rådgiver barnehage og barnetrinn 

Karoline Helen er utdannet barnehagelærer med fordypning i tekstkultur og formidling. Hun holder kurs for barnehager og barnehagelærer- utdanningen.

E-post: khjohnsen@tryggtrafikk.no

Kenneth Minde

Seniorrådgiver opplæring 

Kenneth er utdannet Cand.polit med hovedfag i pedagogikk, og har lang erfaring med e-læring og utvikling av digitale læringsressurser i Trygg Trafikk og forlagsbransjen. Han jobber som digital redaktør for Barnastrafikklubb.no og Sykkeldyktig.no.

E-post: minde@tryggtrafikk.no

Marie Louise Simonsen Zangenberg

Rådgiver barnehage

Marie er utdannet barnehagelærer og har lang erfaring som kursholder. Hun er fagansvarlig for barnehagekurs og kurs på barnehagelærer- utdanning.

E-post: zangenberg@tryggtrafikk.no

Torunn Mevik

Rådgiver opplæring

Torunn er utdannet lærer og trafikkpedagog.

I tillegg til å være kursholder på nettverksmøter og grunnskolelærer-utdanningen, er hun fagansvarlig for ungdomstrinnet. Torunn har lang erfaring som kursholder for Trygg Trafikk.

E-post: mevik@tryggtrafikk.no

Zoey Line Barstad

Rådgiver opplæring

Zoey Line er utdannet lærer, AD og tekstforfatter. Hun har lang erfaring med undervisning og utvikling av læringsressurser og er fagansvarlig for videregående. Hun holder kurs og foredrag for studenter i grunnskolelærerutdanningen og elever i videregående skole.

E-post: barstad@tryggtrafikk.no