Trøndsk Trafikksikkerhetstreff Invitasjon

Her i Trøndelag har vi en lang tradisjon for å avholde en trafikksikkerhetskonferanse i hovedsak rettet mot Trafikklærere og sensorer, men vi har utvidet målgruppen litt og håper vi også får med oss andre som jobber med trafikksikkerhet.

På vegne av Trøndelag Fylkeskommune, NORD Universitet, Politiet, NTSF og Trygg Trafikk inviterer vi til Trøndsk Trafikksikkerhetstreff 2023!

Dette har tradisjonelt vært en konferanse for trafikkskoler, SVV og andre aktører i Trøndelag, men i år har vi også invitert trafikkskoler fra Møre og Romsdal. Håper dere har mulighet til å ta turen til Stjørdal i slutten av januar 2023.

Praktisk informasjon

  • Tid: torsdag 26. – fredag 27. januar 2023.
  • Sted: Scandic Hell
  • Program i .pdf

Etter to år med avlysninger er vi endelig klar for en ny konferanse, en konferansen med et meget godt faglig og sosialt program.

Vi har med støtte fra Trøndelag Fylkeskommune klart  å holde prisene rimelig lav for deltagelse inkl. konferansemiddagen.

Priser

  • Deltagelse og overnatting i enkeltrom - kr 2 125,00
  • Deltagelse og overnatting i delt dobbeltrom - kr 1 925,00
  • Deltagelse uten overnatting - kr 1 625,00

Ønsker du å delta? Ta kontakt med regionleder Frode Skjervø Tilller - skjervo@tryggtrafikk.no

Sted
Scandic Hell Kart
Tid
26. - 27. januar 2023

Kurskontakt
Frode Tiller Skjervø Regionleder Trygg Trafikk Trøndelag